سفارش تبلیغ
صبا ویژن
شگفت است از رشگ بران که غافلند از تندرستى مردمان . [نهج البلاغه]
امروز: دوشنبه 99 تیر 16
رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی اطلاعیه‌ای حمایت خود و اکثر اعضای این جامعه را از کاندیداتوری دکتر محمود احمدی‌نژاد در دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از بررسی‌های لازم اکثریت اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حمایت خود را از کاندیداتوری جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد اعلام نمودند.

محمد یزدی
رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

در این حال یک منبع آگاه در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با "آینده" بیانیه آیت الله یزدی را به معنای حمایت رسمی جامعه مدرسین از کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد ارزیابی نکرده و آن را حمایت اکثریت اعضا دانست.

وی توضیح داد :طبق این آیین نامه، جامعه برای موضع گیری انتخاباتی به موافقت دو سوم اعضای جامعه نیاز وجود دارد و به دلیل آن که 32 عضو از مجموع 48 عضو جامعه مدرسین از آقای احمدی نژاد حمایت نکرده اند، نمی توان از حمایت جامعه مدرسین خبر داد.

وی بیانیه آیت الله یزدی را به عنوان موضع اکثریت اعضای جامعه مدرسین ارزیابی کرده و افزود :در انتخابات گذشته نیز به رغم آن که اکثریت اعضای جامعه مدرسین از آقای هاشمی حمایت کرده بودند، جامعه مدرسین در انتخابات سکوت کرد.

گفتنی است امروز آیت الله محمدیزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در جمع خبرنگاران گفت: جامعه مدرسین که از قدیمی ترین و مقدس‌ترین نهادهایی است که همواره مورد توجه متدینین و مردم بوده است، معمولا در مسائل مهم کشور که قبل و پس از انقلاب اسلامی و در طی فراز و نشیب‌های مختلف پشت سر امام و رهبری حرکت کرده است.

وی افزود: بر اساس اساسنامه جامعه مدرسین در مسائل مهم کشور دو سوم آراء احزاب ضروری است و یکی از مهمترین مسائل کشور نیز انتخابات ریاست جمهوری دهم است.
وی خاطرنشان کرد: جامعه مدرسین از ماه ها پیش در کمیسیون مربوطه کلیات، شاخص‌ها و مسائل مربوط به انتخابات ریاست جمهوری را مورد بحث و بررسی قرار داد و نتایج را به شورای عالی مدرسین جهت تصمیم گیری نهایی ارائه داده است.

وی افزود: اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در چندین جلسه به صورت محرمانه در خصوص انتخابات ریاست جمهوری به بحث و بررسی پرداختند.
وی افزود: رأی گیری نهایی طی هفته‌های گذشته انجام شد و با توجه به اینکه تنها سه رأی با میزان حد نصاب فاصله وجود داشت و با عنایت به محدود بودن زمان اعلام نظر به این نتیجه رسیدیم که اعلام کنیم اکثریت اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از کاندیداتوری جناب آقای دکتر احمدی نژاد حمایت کردند.

وی در عین حال تصریح کرد: حمایت جامعه مدرسین به معنای تأیید مطلق نیست و همواره ضعفها و نواقص دولت نهم در جلسات مطرح و مستقیما به جناب آقای احمدی نژاد گوشزد شده است.

وی افزود: دنیا بر اساس میزان شرکت مردم در انتخابات در مسائل مختلف تصمیم گیری می‌کند و میزان شرکت‌کنندگان در انتخابات اعتبار نظام و حکومت اسلامی را بالا می برد. هر ایرانی که می خواهد اعتبار کشورش در دنیا بالا رود باید در انتخابات شرکت نماید.
-------------------------------
جالبه تیتر این خبر در تابناک این هست"جامعه مدرسین از دکتر احمدی نژاد حمایت نکرده"
که به نظر میاد این تیتر مثل یه سری تیترای دیگه تابناک خبر رو یه کمی برعکس نشون میده چون درسته در این خبر عنوان شده اکثریت یعنی دو سوم اراء رای نیاورده ولی از 48 رای 29 رای رو اورده و این نمیشه حمایت نکردن


 • کلمات کلیدی :
 •  نوشته شده توسط تبسم یاس در پنج شنبه 88/2/31 و ساعت 6:36 صبح | نظرات دیگران()

  به نام آن که درکش نیازمند دل است

  این وبلاگ فقط و فقط به آقای دکتر احمدی نژاد
  اختصاص داره.
  دوست ندارم مثل خیلی ها یه مشت کلمات غلط غلوط سر هم کنم و به نا حق از کسی دفاع کنم یا با بی عدالتی حق کسی رو با دروغ گفتن پایمال کنم.
  پس نتیجه می گیریم تمام مطالبش عینه حقیقته.
  دلم می خواد باز هم مرد خدا مقابل دشمنامون ظاهر بشه و مثل همیشه جواب هایی بده که خاموش بشن...
  دلم می خواد همون مرد مظلومی پیروز میدان بشه که خودش درد کشیده ی روزگاره  و درد دردمندان را به راحتی درک
  می کنه...
  دلم می خواد همونی رئیس جمهور بشه که لیاقتش رو داره...
  و او کسی نیست جز محمود احمدی نژاد!
  .
  .
  .
  طرف دارهای بعضی از کاندیداها کارهایی می کنن که به راحتی می شه مخالفتشون رو با رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران فهمید...
  چند دقیقه پیش وبلاگی را دیدم که کاملا بر ضد دکتر احمدی نژاد بود(؟!)
  مگه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای نفرمودند که " کاندیداها را تخریب نکنید..."
  پس این کارها چیه؟!
  ااگه شما دوست دارید کاندیدای مورد نظرتون پیروز شود، باید به تبلیغ همون شخص بپردازید... در چنین مرحله خطیری که دشمنان قسم خورده اسلام و اسلامی منتظر یک لحظه بی غفلتی اند چرا باید کاری کنیم که به سود اونا تموم بشه!!!
  چرا باید خلاف فرمایشات رهبر رنج دیده مان عمل کنیم؟!!!
  چرا باید با اعمالمان قلب مولایمان مهدی موعود(عج) را به درد بیاریم؟!!!
  واقعا چرا؟!
  پس بهتره به جای ‌‌"تخریب رقیب" به "تبلیغ رفیق" بپردازیم...


    • کلمات کلیدی :
 •  نوشته شده توسط تبسم یاس در چهارشنبه 88/2/30 و ساعت 10:21 صبح | نظرات دیگران()
   لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  ستاد احمدی نژاد
  تقویم زمانی برنامه های احمدی نژاد
  تخریب احمدی نژاد
  رئیس جهمور مظلوم!
  [عناوین آرشیوشده]

  بالا

  طراح قالب: رضا امین زاده** پارسی بلاگ پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ

  بالا